Vacatur Goos Communicatiemakers BV Harmanshoeve 8-10 2935 AT Ouderkerk a/d IJssel The Netherlands

Voor onze afdeling creatie zijn wij op zoek naar een grafisch VORMGEVER STAGIAIR

GOOS RECLAMEMAKERS
Goos Reclamemakers is een ècht familiebedrijf dat sinds 1973 bestaat en is uitgegroeid tot een grafisch warenhuis. Een team van 17 vakmensen bedienen elke dag een breed pakket aan klanten, variërend van lokale ondernemers tot grote multinationals uit diverse branches.

CREATIE
De afdeling creatie is als een spin in het web. Wij zorgen voor creatieve oplossingen en complexe vraagstukken, maar weten ook alles van drukwerk, signing, website en social media. Van logo tot brochure, van autobelettering tot website. Alle denkbare communicatiemiddelen komen bij ons aan bod wat ons vak zo leuk en gevarieerd maakt.

JIJ
Volg je momenteel een grafische opleiding? Ben jij creatief en zit vormgeven jou in het bloed? Weet jij al een beetje je weg te vinden in Photoshop, Illustrator en Indesign? Sta je open voor nieuwe tips & trics? Ben je niet bang om hard te werken? Dan zijn wij op zoek naar JOU!
Uiteraard ontvang je hiervoor ook een leuke vergoeding.

SOLLICITEREN
Ben jij die stagiair die wij zoeken? Stuur dan je cv + motivatie naar lucienne@gooscm.nl

Alvast bedankt voor de moeite en als u eventueel nog ander materiaal nodig hebt hoor ik het graag.

Met vriendelijke groet,
Jenny Markus

Ook lid worden?